Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest w warunkach ambulatoryjnych w gabinetach (lekarskim i zabiegowym) zlokalizowanych na parterze budynku D (poradni specjalistycznych). Pacjentom zapewniono odrębne wejście z podjazdem dla osób ze szczególnymi potrzebami, które znajduje się od strony ul. Batalionów Chłopskich (za wejściem do Poradni).

Opieka stacjonarna świadczona jest przez lekarzy zatrudnionych w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną przed przybyciem do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej prosimy o kontakt telefoniczny pod numer (41) 273 98 10.

GODZINY PRZYJĘĆ LEKARZA W NIŚOZ

Poniedziałek - Piątek 18:00-08:00
Sobota, Niedziela i Święta 08:00-08:00

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w  miejscu zamieszkania lub pobytu pacjenta udzielana jest przez Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach w ramach umowy podwykonawstwa.

Kontakt telefoniczny: